قبرس شمالی

قبرس شمالی

قبرس شمالی، مروارید مدیترانه سومین جزیره بزرگ دریای مدیترانه است. نام دیگر قبرس شمالی جزیره بهشتی یا پارادایس میباشد که ساکنین آن به زبان ترکی قبرسی که یکی از لهجه‌ های زبان ترکی استانبولی است با یکدیگر صحبت می کنند؛ البته بیشتر مردم به زبان انگلیسی آشنا هستند و مشکلی در برقراری ارتباط با گردشگران نخواهد داشت، پایتخت این کشور شهر نیکوزیا است و تقریبا در مرکز جزیره قرار گرفته است و بزرگترین شهر آن نیز محسوب می شود. شهرت قبرس در دنیا، بخاطر آب و هوای معتدل آن است همچنین سواحل بی نظیر آن، این جزیره را به اقامتگاهی مناسب برای گردشگرانی که به دنبال آرامش، ورزش‌ های آبی و کشف ناشناخته‌ های آن هستند تبدیل کرده‌ است؛ 320 روز از سال آفتابی است و برنامه هایی از قبیل شنا، ورزش های آبی ، حمام آفتاب ، دوچرخه سواری ، پیاده روی و.. برقرار است. روزهای آفتابی ، آب‌ های آبی شفاف ، سرزمین ‌های بکر، و سواحل آرام از مهم ‌ترین ویژگی‌ های قبرس شمالی محسوب میشود

روش های مهاجرت قبرس شمالی

دلیل افزایش سرمایه گذاری در قبرس شمالی

فوربس یکی از برترین مجلات اقتصادی جهان در زمینه مقالات مالی ، صنعتی، سرمایه گذاری و فروش است که به 27 زبان در دنیا منتشر می شود. این مجله در تاریخ 5 فوریه 2021 ، بهترین املاک ساحلی در دنیا برای خرید در سال 2021 را منتشر کرد که قبرس شمالی در صدر اول لیست این مجله قرار گرفته بود. در این مجله ذکر شده است که قبرس شمالی با زیرساخت های پیشرفته‌ی گردشگری، از جمله کازینوها و هتل های لوکس، مقصدی امن و مقرون به صرفه تر از همتایان خود در فرانسه یا ایتالیا است. با توجه به این مقاله، بازارهایی که فرصت های خوبی برای سرمایه گذاری از طریق اجاره فراهم می کنند، توجه بسیاری از سرمایه گذاران خارجی را برای خرید ملک در قبرس شمالی جهت سرمایه گذاری ایده آل در این کشور جلب می کند.

چرا قبرس شمالی را برای سرمایه گذاری انتخاب کنیم؟!

شاید شما هم از خود پرسیده باشید چرا باید قبرس شمالی یکی از مهم ترین گزینه های مهاجرت و سرمایه‌گذاری باشد؟!

قبرس شمالی این روزها به شدت مورد توجه سرمايه گذاران و علاقه مندان به مهاجران از اقصی نقاط دنیا قرار گرفته است.

دلایل این استقبال به طور کلی در چند مورد قائل دسته‌بندی می باشد:

۱- ارزان بودن قیمت املاک در مقایسه با دیگر مناطق

۲- مالیات بسیار پایین و سطح زندگی بالای مردم در قیاس با سایر کشورهای اروپایی.

۳- امنیت بالای این جزیره که قبرس را در بالای جدول امن‌ترین کشورهای دنیا قرار می دهد.

۴- شرایط پرداخت و وام های بسیار مناسب برای اقشار مختلف جامعه با توجه به قدرت خرید و انتظارات آنها.

۵- سواحل فوق العاده تمیز و آرامش مثال‌زدنی سواحل مدیترانه ایی در قبرس.

مشاهده پروژه های قبرس شمالی

ما در اشرفی استیت با همراهی تیمی قدرتمند و باتجربه آماده ارائه مشاوره و خدمات در تمامی زمینه‌های مربوط به مهاجرت و سرمایه‌گذاری در قبرس شمالی به شما هستیم.

گروه مهاجرتی قبرس شمالی